Služby

Ubytování je hostům poskytováno se snídaní, po předchozí dohodě zajistíme catering od prověřených lokálních dodavatelů. Villa Hrušky také disponuje plně vybavenou profesionální kuchyní pro kulinářské akce s kuchařem. Trvale je k dispozici základní sortiment nápojů a především pak výborně zásobená vinotéka, do které náš sommelier pečlivě vybírá vína z Regionu Podluží.

 

V prostorách Villa Hrušky je možné uspořádat soukromé nebo firemní akce, které pro Vás připravíme na míru. Zajistíme ochutnávky vína, návštěvu vinného sklepa, cimbálovou muziku, … osobně se o Vás postaráme.

 

 

Aktivní odpočinek v rámci Villy

Hosté mohou po dobu pobytu využívat celý areál Villa Hrušky bez omezení. V areálu penzionu je společenská místnost s kapacitou do 20ti osob, v prostorné zahradě je velkorysé venkovní posezení pod pergolou a venkovní kuchyň s grilem. Volné chvíle lze ve Villa Hrušky využít i aktivně třeba hrou petanque na hřišti s nočním osvětlením, nebo se protáhnout na hřišti s fitness prvky. Hostům také zapůjčíme sportovní potřeby – k dispozici máme: 10 trekingových kol + helmy, 4 koloběžky, profesionální stůl na ping-pong včetně pálek a míčků, fotbalové míče, badminton, trekingové hole…

 

V celém areálu Villa Hrušky je k dispozici WiFi připojení.
Parkování pro naše hosty poskytujeme zdarma.

 

Gastronomie

Lokální produkty, sezonní ingredience, ovoce a domácí bylinky spolu s moderní kuchyní vybavenou v nejvyšším standardu Vám společně Ve Villa Hrušky zaručí to nejlepší pohoštění, od snídaně po večeři na přání. Sklenka vína, na verandě s výhledem do tiché zahrady, pak dodá Vašemu dnu příjemné zpestření.