Ubytování

Villa Hrušky nabízí devět jedinečných dvoulůžkových pokojů, kdy interiér každého pokoje je vybaven nábytkem, jenž byl vyroben výjimečným truhlářem panem Pavlem Bartošem z Velkých Němčic a doplněn původním originálním nábytkem, který pro nás zrestauroval a opravil Restaurátor Roman Slaný. Stěny pokojů ozdobila originálními válečky akademická malířka Lenka Pilařová z Brna. Všem detailům byla věnována velká pozornost, za což patří velký dík zejména architektce Lence Vořechovské. Ve Ville najdete například český nábytek od Jindřicha Halabaly, fotografie a obrazy Vladimíra Židlického nebo světla od Ingo Maurera.

 

Všechny pokoje mají vlastní koupelny a jsou vybaveny multimediálními televizemi s internetem. Pokoje i ostatní prostory Villa Hrušky jsou nekuřácké, domácí ani jiná zvířata nejsou povolena. Samozřejmostí je Wi-Fi v celém areálu.

 

Ve vile rádi přivítáme páry nebo menší skupinky přátel a kolegů, kteří si chtějí užít privátní ubytování v klidném prostředí v komorní atmosféře. Pro větší skupiny a rodiny s dětmi není náš prostor vhodný. K restaurovanému nábytku, k jedinečné malbě pokojů, k uměleckým obrazům na stěnách a starožitnostem je nutné přistupovat s velkou ohleduplností. Dodáváme, že pokoje i ostatní prostor Villa Hrušky jsou nekuřácké, domácí ani jiná zvířata nejsou povolena.

 

Pro ceník našich ubytovacích služeb prosím klikněte zde

 

41604_header

Dvůr

DO_1NP_4_min

První pokoj

25 m2 |  Dvůr

 

První pokoj je umístěn ve Dvoře a má dvě samostatná lůžka, která lze upravit na manželskou postel. V pokoji se nachází knihovna, velké okno vede do zahrady. Barevné ladění – světlá slonová kost, modrá a šedá.

Druhý pokoj

19 m2 |  Dvůr

Druhý pokoj je umístěn ve Dvoře. Pro hosty je zde připravena manželská postel, atmosféru zpříjemňuje velké okno vedoucí do zahrady. Barevné ladění – šedobílá a modrá. Tento menší útulný pokoj je vhodný pro jednoho až dva hosty.

Třetí pokoj

19 m2 |  Dvůr

Třetí pokoj je umístěn ve Dvoře. Jeho součástí je manželská postel a velké okno s výhledem do zahrady. Tento malý útulný pokoj je v základu vhodný pro jednoho až dva hosty. Na přání je ale možné propojit jej se sousedním, čtvrtým pokojem a vytvořit tak apartmán pro čtyřčlennou rodinu. Barevné ladění – slonová kost, šedobílá a korálová červená.

Čtvrtý pokoj

27 m2 |  Dvůr

Čtvrtý pokoj je umístěn ve Dvoře. Je vybaven dvěma samostatnými lůžky, které lze upravit na manželskou postel. Jeho předností je velké okno s výhledem do zahrady a možnost propojení se sousedním, třetím pokojem, v apartmán pro čtyřčlennou rodinu. Barevné ladění – světlá slonová kost, korálová červená a šedá.

Villa – druhé poschodí

UO_2NP_1_min

Pátý pokoj

31 m2 |  Villa

Pátý pokoj je umístěn ve Ville. Součástí jeho vybavení jsou dvě samostatná lůžka, která lze upravit na manželskou postel. Předsíni dominují původní restaurované skříně. Barevné ladění pokoje – bledězelená a okrová.

Šestý pokoj

27 m2 |  Villa

Šestý pokoj je umístěn ve Ville. Součástí jeho vybavení jsou dvě samostatná lůžka, která lze upravit na manželskou postel. V předsíni se nachází původní restaurovaná skříň. Barevné ladění pokoje – holubí modrá a okrová.

Sedmý pokoj

38 m2 |  Villa

Sedmý pokoj se nachází ve Ville. Velká okna propojují jeho velkoryse pojatý prostor vybavený dvěma samostatnými lůžky, která lze upravit na manželskou postel, restaurovanou pohovkou a dvojicí křesílek s konferenčním stolem. Nábytek pak v předsíni doplňuje restaurovaná skříň. Barevné ladění – pastelová fialová, čokoládově hnědá a okrová.

Villa – třetí poschodí

UO_3NP_1_min

Osmý pokoj

55 m2 |  Villa

Osmý pokoj, nazývaný Prezidentské Apartmá, je umístěn ve Ville. Jeho okna nabízejí panoramatický výhled na Hrušky. Prostorné apartmá je vybavené restaurovanou manželskou postelí, dvěma křesílky a velkou koupelnou se sprchou a vanou. V předsíni stojí pracovní stůl. Prostory apartmá jsou klimatizované.

Devátý pokoj

55 m2 |  Villa

Devátý pokoj se nachází na třetím poschodí ve Ville. Jeho velká okna směřují do zahrady. Pokoj, přestože má částečně zkosené stropy, je velmi prostorný. Vedle hlavního prostoru s manželskou postelí se nachází samostatná obývací část se dvěma křesílky a otomanem. Pokoj má prostornou koupelnu a je klimatizovaný. Barevné ladění – světlá slonová kost, pastelová tyrkysová, šeříková.